RL07S681GRSL
MFR.Part #
RL07S681GRSL
JLCPCB Part #
C3484802
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors