RN55E2492FBSL
MFR.Part #
RN55E2492FBSL
JLCPCB Part #
C1426519
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors