RN55E5360DRE6
MFR.Part #
RN55E5360DRE6
JLCPCB Part #
C1783970
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors