RN55C5360DRE6
MFR.Part #
RN55C5360DRE6
JLCPCB Part #
C1778474
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors