RN55C4993DRSL
MFR.Part #
RN55C4993DRSL
JLCPCB Part #
C1792875
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors