RN55E5360BRE6
MFR.Part #
RN55E5360BRE6
JLCPCB Part #
C1790487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors