RN55E4873BRSL
MFR.Part #
RN55E4873BRSL
JLCPCB Part #
C1805065
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors