CMF6512K100DEBF
MFR.Part #
CMF6512K100DEBF
JLCPCB Part #
C1429304
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 12.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors