RN65E4873BRSL
MFR.Part #
RN65E4873BRSL
JLCPCB Part #
C3552835
Description
-65℃~+175℃ 487kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors