Y011825K0000T9L
MFR.Part #
Y011825K0000T9L
JLCPCB Part #
C1569921
Description
25kΩ 5W ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS