RN55E1960DBSL
MFR.Part #
RN55E1960DBSL
JLCPCB Part #
C1426636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors