RN65C5112FRSL
MFR.Part #
RN65C5112FRSL
JLCPCB Part #
C1800619
Description
-65℃~+175℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors