RN55E1960DRSL
MFR.Part #
RN55E1960DRSL
JLCPCB Part #
C1807448
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors