Y000740K0000T9L
MFR.Part #
Y000740K0000T9L
JLCPCB Part #
C1476443
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 40kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS