RNX15015K0FKLB
MFR.Part #
RNX15015K0FKLB
JLCPCB Part #
C1469154
Description
-55℃~+225℃ 15kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS