RN55E1522BRE6
MFR.Part #
RN55E1522BRE6
JLCPCB Part #
C1791269
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors