RN55C2672FRE6
MFR.Part #
RN55C2672FRE6
JLCPCB Part #
C3524896
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors