RN55E1722BRE6
MFR.Part #
RN55E1722BRE6
JLCPCB Part #
C1790738
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors