RN70E7500FRSL
MFR.Part #
RN70E7500FRSL
JLCPCB Part #
C1811317
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors