Y145420K0000T0L
MFR.Part #
Y145420K0000T0L
JLCPCB Part #
C1479385
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors