RN55E1152BBSL
MFR.Part #
RN55E1152BBSL
JLCPCB Part #
C1425773
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors