RL07S821GRE6
MFR.Part #
RL07S821GRE6
JLCPCB Part #
C1775731
Description
-65℃~+175℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors