RCP1206B1K80JEA
MFR.Part #
RCP1206B1K80JEA
JLCPCB Part #
C4266336
Description
-65℃~+155℃ 1.8kΩ 2.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS