TNPW060359K0BXTA
MFR.Part #
TNPW060359K0BXTA
JLCPCB Part #
C3971413
Description
-55℃~+125℃ 100mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount