RN60E66R5FBSL
MFR.Part #
RN60E66R5FBSL
JLCPCB Part #
C1432293
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors