RN55E1002CRSL
MFR.Part #
RN55E1002CRSL
JLCPCB Part #
C1806591
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors