CMF5515K800BHBF
MFR.Part #
CMF5515K800BHBF
JLCPCB Part #
C1418599
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors