Y1453837R764B9L
MFR.Part #
Y1453837R764B9L
JLCPCB Part #
C1475898
Description
-55℃~+125℃ 600mW 837.764Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS