RN55E1002CBSL
MFR.Part #
RN55E1002CBSL
JLCPCB Part #
C1427853
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors