RN55E3282BRSL
MFR.Part #
RN55E3282BRSL
JLCPCB Part #
C3530644
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors