RN55D4530FR36
MFR.Part #
RN55D4530FR36
JLCPCB Part #
C3536366
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors