KP1836168135
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1836168135
JLCPCB Part #
C3797729
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 500V、1.6kV 680pF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS