RN55C4992BBSL
MFR.Part #
RN55C4992BBSL
JLCPCB Part #
C1427366
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors