RN55D4531FR36
MFR.Part #
RN55D4531FR36
JLCPCB Part #
C1765502
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors