RN55D9311FR36
MFR.Part #
RN55D9311FR36
JLCPCB Part #
C5732710
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors