RN55D38R3FR36
MFR.Part #
RN55D38R3FR36
JLCPCB Part #
C3438177
Description
-65℃~+175℃ 125mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors