RN60C2671CRSL
MFR.Part #
RN60C2671CRSL
JLCPCB Part #
C1794211
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors