RN55E1403FBSL
MFR.Part #
RN55E1403FBSL
JLCPCB Part #
C3536801
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors