RL07S152GB14
MFR.Part #
RL07S152GB14
JLCPCB Part #
C1435403
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors