RER60F19R6RCSL
MFR.Part #
RER60F19R6RCSL
JLCPCB Part #
C1570138
Description
19.6Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance