RN55D2872FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D2872FBSL
JLCPCB Part #
C1429185
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors