RN55E75R9BRSL
MFR.Part #
RN55E75R9BRSL
JLCPCB Part #
C1805325
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75.9Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors