RN55E49R9FRE6
MFR.Part #
RN55E49R9FRE6
JLCPCB Part #
C1782306
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors