RL07S154JB14
MFR.Part #
RL07S154JB14
JLCPCB Part #
C3365350
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors