RN65D1582FRSL
MFR.Part #
RN65D1582FRSL
JLCPCB Part #
C1798364
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors