RN55D2741FRSL
MFR.Part #
RN55D2741FRSL
JLCPCB Part #
C1782110
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors