RNC55H1691BRB14
MFR.Part #
RNC55H1691BRB14
JLCPCB Part #
C1453163
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors