RN55D3741FRSL
MFR.Part #
RN55D3741FRSL
JLCPCB Part #
C1782224
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors