RN55D2741FBSL
MFR.Part #
RN55D2741FBSL
JLCPCB Part #
C3546663
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors