RN55C9761FRE6
MFR.Part #
RN55C9761FRE6
JLCPCB Part #
C1772422
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors